V našem salonu se snažíme přispůsobit klientovy a jeho momentálním potížím. Na místě po konzultaci s klientem se zvolí způsob řešení problému a jeho postupu.

Samozřejmě pokud chcete pouze relaxovat, nebo si užít trochu toho luxusu i to je možné.

 

 

Havajská masáž LOMI LOMI

Je kouzelným smyslovým zážitkem, umí očarovat luxusem, vyjímečností a originalitou. Základním prvkem jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím váhy a těžiště těla maséra. Tato masáž zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou, hýždí, zad, šíje a obličeje. Ke zvýšení relaxace se používá čistý kokosový olej.
 
 
 
 

Baňkování

Bańkování je velmi stará metoda známá již ve starověku, používaná nejen k potlačování bolesti pohybového aparátu, ale i mírnění vnitřních potíží. Vlivem masáže baňkami se zlepšuje periferní oběh krve a lymfy, zvyšuje se látková výměna a zlepšuje se napínání svalů, zvyšuje se jejich elasticita. Masáž baňkami lze přirovnat k účinkům sauny.
 
 
 
 

Dornova metoda PLUS

Jednoduchý manuální způsob jak vrátit obratle a klouby na svá původní místa. Neuvěřitelně rychle srovnává rozdílnou délku končetin, posuny obratlů(a tím řeší i výhřezy plotének), vbočené palce, posuny kostrče a problémi se všemi klouby. Řeší dlouhodobé bolesti zad i akutní problémy. To vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného za pomoci tlaku palců terapeuta.
 
 

Breussova masáž

Regeneruje meziobratlové ploténky. Dá se dobře kombinovat s Dornovou metodou. Je velmi vhodná na akutní stavy výhřezu. Je to velmi jemná technika, která spočívá v intenzivním vtírání třezalkového oleje po celé délce páteře a mechanickém protahování páteře. Masáží a působením oleje dochází k lepšímu okysličení tkáně. Celá páteř se snadněji regeneruje a hybnost organismu se rozšiřuje.
Masáž je velmi jemná a tak nejsou známi žádné kontradikce.
 
 

Sm - systém

S - stabilní - pevná          M - mobilní -pohyblivá

Systematická péče o páteř a pohybový aparát. Bohužel v posledních letech převažuje sedavý způsob života, který porušuje vzpřímené držení těla. Tak se nároky na pohybový aparát člověka zásadně mění. Přibývá klidového statického zatížení a chybí dostatek přirozeného pohybu. Budeme cvičit s elastickým lanem. Důvodem k tomu je, že elastické lano umožňuje rozsáhlý pohyb končetin proti malé, postupně rostoucí síle, která aktivuje stabilizační svalové spirály. Lano můžeme chápat jako prodloužení svalových vláken aktivujících spirálu. 
Nejdůležitější na cvičení SMS je, že pomocí svalových spirálních zřetězení vytváří v těle sílu vzhůru, která odlehčuje tlak na meziobratlové ploténky a klouby. Tím umožňuje jejich výživu, regeneraci i léčbu. Zároveň svalové spirály dávají páteři optimální pohyblivost.
Výborně doplňuje Dornovu metodu.